piątek, 7 września 2018

#Zapowiedź: Pułapka

P u ł a p k a 
Lilja Sigurdardóttir
Wydawnictwo Kobiece 
Premiera: 19 września
296 stron

Dzień dobry, 

kilka dni temu otrzymałam od Wydawnictwa Kobiecego interesującą przesyłkę a w niej pierwszy tom z serii „Reykjavik Noir” czyli książkę pt. „Pułapka”. 

Informacje na temat fabuły ze strony wydawnictwa:
Kiedy mąż Sonji odkrył jej romans z kobietą, zażądał rozwodu i przejął prawo do opieki nad ich synem. Zaczęła się batalia o dziecko, którego bardzo jej brakuje. Zrozpaczona kobieta potrzebuje pieniędzy. Gdy podstępem zostaje nakłoniona do przemytu kokainy za pokaźną sumę gotówki, podejmuje się tego ryzykownego zadania. To może być jej szansa na odbicie się od dna. W nowej roli sprawdza się doskonale. Jest jednak ktoś, kto bacznie obserwuje każdy jej ruch. Sonja szybko przekonuje się, że z przestępczego świata nie ma powrotu. Wpada w pułapkę.

Co ciekawe, w przygotowaniu znajdują się kolejne tomy. Po przeczytaniu 200 stron pierwszej części mogę Wam śmiało powiedzieć, że „Pułapka” wciąga. 


* * * 

Jeśli zainteresowała Was ta zapowiedź, zapraszam serdecznie na mój instagramowy profil - tam niebawem ukaże się więcej zdjęć i zapowiedzi, a także na mój profil na portalu LubimyCzytac.pl - to właśnie tam i na blogu NiebieskaObwoluta ukaże się pełna recenzja książki „Pułapka”. 

Pozdrawiam ciepło, 
absurdalna1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...