piątek, 14 listopada 2014

#Zapowiedź: Marek Piekarczyk. Zwierzenia kontestatora

Marek Piekarczyk.
Zwierzenia kontestatora

Leszek Gnoiński 
450 stron
Wydawnictwo Sine Qua Non

Już 19 listopada, nakładem wydawnictwa Sine Qua Non ukaże się książka na temat Marka Piekarczyka. Kim jest kontestator? To buntownik. Ktoś kwestionujący normy obowiązujące w życiu społecznym. Marek Piekarczyk - polski wokalista i autor tekstów, znany szczególnie jako lider zespołu TSA, z pewnością nim jest. Już niebawem będziecie mogli poczytać więcej o nim i o tym, co skłoniło go do wydania tak osobistej książki. 

Bezkompromisowy. Męski. Uczciwy. 

Totalnie szczery. 

Taki jest Marek Piekarczyk i jego autobiografia. Wokalista kultowego TSA wspomina swoich idoli i przyjaciół, wyprowadzkę z domu, szykanowanie przez MO, spełniające się przepowiednie i pełne przygód wędrówki po Polsce. 
Opisuje również tajniki swojej pracy z uczestnikami The Voice of Poland i zdradza, za co szczególnie ceni koleżanki z jury.


Zwierzenia kontestatora to zaskakująca, wzruszająca i pełna humoru podróż w czasie z jednym z najważniejszych polskich artystów ostatnich 35 lat. To także głośne wyznanie jak ważna jest rodzina, dom, miłość i szacunek dla drugiego człowieka.

Świetny kumpel, człowiek orkiestra i niepokorny wilk o wielkim, dobrym sercu. Kobiety go uwielbiają. Jego życiorys to gotowy scenariusz filmowy.
Justyna Steczkowska

Pojawił się, rozbłysnął i rozświetlił przekorną paletą wartości.Nieoszlifowany diament, który na szczęście nie dał się wygładzić.
Piotr Kaczkowski

Poprzez swój sposób śpiewania, szacunek do ludzi, a także wrażliwość, z jaką odbiera świat, Marek pokazał mi, że prawdziwy rock and roll to nie wóda i dragi, ale wierność ideałom, walka o nie i o zasady, których prawdziwy facet nigdy nie łamie.
Mateusz Ziółko

- opis dzięki uprzejmości wydawnictwa Sine Qua Non

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

Macie ochotę na kupno tej książki? Ja z chęcią po nią sięgnę.


  


5 komentarzy:

 1. To raczej nie moja tematyka, choć w jakis sposob dosc pozytywnie tę książkę odbieram, moze po nią sięgnę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety, ale ten człowiek mnie nie interesuje, więc książkę sobie odpuszczę ;)

  http://pasion-libros.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. W ogóle mnie ta osoba nie interesuje.

  OdpowiedzUsuń
 4. O! To już wydano tę książkę. A jeszcze niedawno widziałam głosowanie na jej okładkę. Oddałam głos właśnie na tą ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też widziałam to głosowanie. W sumie to dobrze, że ten wariant wygrał. :))

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...