piątek, 19 września 2014

#Zapowiedź: Powód by oddychać

Powód by oddychać
I TOM cyklu ODDECHY
Rebecca Donovan
496 stron
Wydawnictwo Feeria

Emocjonalnie intensywna i chwytająca za serce” - tak reklamuje ją wydawnictwo Feeria. Mowa tutaj o książce autorstwa Rebecci Donovan  „Powód by oddychać”, która będzie miała swoją premierę podobnie jak wspominana ostatnio  Cała nadzieja w Paryżu 24 września

Po przeczytaniu informacji na temat pierwszej części trylogii  „Oddechy”, mogę stwierdzić, że jest ona skierowana do młodych ludzi, bowiem opowiada o bardzo skomplikowanych emocjach dziewcząt. Książka znalazła się na liście  „Amazon Bestseller” oraz  „USA Today Bestseller”. 

Lubię zapach nowości. Mam nadzieję, że ta książka mnie nie rozczaruje.


Gdy Emma wraca do miejsca, które nazywa domem, bo nie ma żadnego innego, o którym mogłaby tak myśleć, nigdy nie wie, co ją tam spotka. Tylko wyzwiska? A może bolesne uderzenia? Ile kolejnych ran i siniaków będzie musiała skrywać pod długimi rękawami?

Dlatego Emma nie ma przyjaciół i robi wszystko, by mieć jak najlepsze wyniki w nauce – marzy o dniu, w którym będzie mogła wyrwać się z tego piekła.

Tylko jedna osoba zna jej tajemnicę. Ale jest jeszcze ktoś, kto bardzo pragnie się do niej zbliżyć. Emma jednak za wszelką cenę chce tego uniknąć. Chociaż to rozrywa jej serce na kawałeczki.

Poruszająca historia o próbie normalnego życia za wszelką cenę… i o miłości, która pozwala w końcu zaczerpnąć powietrza.


4 komentarze:

 1. Słyszałam o tej ksiażce już wiele, chętnie bym przeczytała, ale poczekam, aż sama wpadnie mi w ręce :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnio głośno o tej książce. Może się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Już chyba trzeci raz czytam o zapowiedzi tej książki :) Jednak mnie ona nie bardzie interesuje...

  http://pasion-libros.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja poczekam na jakieś recenzje ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...