wtorek, 16 września 2014

#Zapowiedź: Cała nadzieja w Paryżu

Cała nadzieja w Paryżu
Deborah McKinlay
272 strony
Wydawnictwo Feeria
Jesień to czas obfity w fantastyczne premiery książkowe. Podejrzewam, że gdy w październiku wybierzemy się do księgarni, będziemy mieć nie lada problem co wybrać. Bogactwo utworów należących do grupy powieści kobiecych zostanie powiększona książką autorstwa Deborah McKinlay pt.: „Cała nadzieja w Paryżu”. 
Ukaże się ona nakładem wydawnictwa Feeria już 24 września.

O czym będzie „Cała nadzieja w Paryżu”?

Eve jest po czterdziestce, jej mąż mieszka z drugą żoną, córka wyprowadziła się do Londynu. Z kolei Jackson, który wydał już kilka powieści i ma grono swoich wiernych czytelników, czuje, że w jego własnym życiu wciąż wieje pustką. Oboje mają to samo hobby: gotowanie. Pasja do odkrywania smaków i aromatów ich zbliża, ale życie otwiera przed nimi więcej niespodzianek.
Pełne realizmu i ciepła postacie, narracja wolna od płaskiego sentymentalizmu, życie płynące w rytmie słodko-gorzkich rocznic i rodzinnych wydarzeń – książka, którą smakuje się z przyjemnością, bez fastfoodowego pośpiechu, z uśmiechem, refleksją, nutą optymizmu i palącym zaciekawieniem.

A więc spokojna książka łącząca w sobie nutę Paryża i dużo pasji. Do tego piękna okładka, która jest wizytówką każdej treści. Już niebawem będę miała okazję ją przeczytać i napisać recenzję, a teraz chciałabym Was zapytać, co o niej sądzicie i czy może skraść serca polskich czytelniczek? 7 komentarzy:

 1. Okładka jest cudna i na pewno bym zwróciła uwagę na tę książkę. Na razie poczekam na pierwsze opinie o niej :)

  http://pasion-libros.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. To prawda, okładka jest przepiękna. Co do samej treści - zapowiada się ciekawie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne wydanie! Ale ja raczej nie przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kusząca okładka. Poczekam na pierwsze recenzje!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...